Hakkımızda

Sanal Katip, 2019 yılında kurulmuş bir bilgi platformudur. İnternet sitemizde siz değerli kullanıcılarımız için birçok farklı kategoride onlarca içerik ile hizmet vermekteyiz. Muhasebe, hizmet iptali, CV hazırlama, devlet, sağlık ve bilgilendiriciler konular olmak üzere; farklı kategorilerde de internet sitemizde bulunan içeriklerden faydalanabilirsiniz.

Profesyonel yazarlar tarafından özenle hazırlanmış içeriklerimiz her ay binlerce kullanıcı tarafından görüntülenmekte ve binlerce kullanıcının ihtiyaçlarına çözüm olmaktadır.

Neden Sanal Katip Kullanmalıyım?

Sanal Katip diğer tüm web sitelerinin aksine gelirden ziyade siz değerli kullanıcılarını düşünerek hareket etmektedir. Sanal Katip kullanarak aradığınız içeriklere kolayca ulaşabilirsiniz.

Geniş kapsamlı portal web sitemizde doğru ve tarafsız bilgiye ulaşarak aradığınız içerik size yetecek kadar dolu olacaktır.

Sanal Katip Hedef Kitlesi

Sanal katip hedefleme açısında Türkiye kullanıcılarına içerik sağlamaktadır. Türk kullanıcılarına sosyal medya destekli içeriklerini haftalık olarak paylaşmaya devam etmektedir.

Bizleri sosyal medya hesaplarımızdan da takip etmeniz de fayda var.

  • https://www.facebook.com/sanalkatip
  • https://twitter.com/SanalKatip
  • https://tr.pinterest.com/sanalkatip/

Yukarıdaki sosyal medya hesaplarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku